خانواده عطر رضوی

خانواده عطر رضوی بخشی از خانواده بزرگ شرکت کسب و کار رضوی وابسته به آستان قدس رضوی است. مهم‌ترین هدف این خانواده خدمت رسانی به زائرین و مجاورین حرم مطهر رضوی است. یکی از محصولات مهمی که روزانه دوست‌داران امام رضا (ع) با آن سر و کار دارند، عطر است.
به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا این نیاز را بهترین شکل پاسخ بدهیم. کیفیت و سلامت محصول همیشه مهم‌ترین دغدغه خانواده عطر رضوی در همه مراحل تولید است. به لطف خدا توانستیم محصولی در شاًن شما دوست‌داران حرم مطهر رضوی، تولید کنیم. در این راه همراهان زیادی در کنار ما تلاش کردند. علاوه بر تیم مسئول این پروژه، کلیه بزرگوارانی که در فرآیند تولید و بازار رسانی این محصول ما را تنها نگذاشتند و همچنین شما عزیزان که به نام “رضوی” اعتماد کردید، جزو خانواده بزرگ عطر رضوی هستید.

داستان نامی خوش‌نام

از سال‌های دور مشهد مهم‌ترین مقصد زائرین و مسافرینی است که به قصد شست و شوی دل خود و سبک کردن کوله‌بار مشکلات و حاجات خود وارد آن می‌شوند. حرم امام رضا (ع) برای همه ما یادآور خاطرات شیرین کودکی، حس خوب رها شدن و پناه داده شدن است. از لحظه‌ای که وارد حرم می‌شدیم، یک عطر دلنشین به مشام می‌رسید که این لحظات لذت بخش را با خاطرات ما گره می‌زد. حس بویایی تاثیر عمیقی بر حافظه می‌گذارد به طوری که با استشمام یک رایحه می‌توانید جزئیات دقیقی از یک خاطره و احساسات خود را به یاد بیاورید. مطمئنا برای شما هم پیش آمده که وقتی یک بوی خاص به مشامتان می‌رسد ناگهان خاطره‌ای با جزئیات زیاد برای شما تداعی می‌شود. نام “رضوی” همواره با این خاطرات خوش گره خورده است. ما در شرکت کسب و کار رضوی با تولید عطرهای اصل و با کیفیت در رایحه‌های مختلف همراه خاطرات خوش شما هستیم.
رایحه‌های جدید و با کیفیت برای ثبت خاطرات جدید و رایحه‌های اصیل عطر حرم برای کسانی که دنبال تجدید خاطرات خوش خود هستند.
شرکت کسب و کار رضوی با استفاده از نام تجاری "عطر رضوی" تولید کننده رسمی عطر در مجموعه "آستان قدس رضوی" و تامین کننده عطر مورد استفاده در حرم امام رضا (ع) است.