روش های ارسال سفارشات به صورت زیر میباشد :

ارسال تمامی سفارشات فروشگاه بصورت پیش فرض به وسیله پست جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد که همه روزه به جز روزهای تعطیل امکان ارسال وجود دارد.
ساعت جمع آوری بسته ها از درب فروشگاه توسط اداره پست 8 صبح میباشد.
ارسال تمامی بسته های ما بصورت پست پیشتاز انجام میگیرد که زمان تحویل بسته ها بصورت تقریبی بین 3 الی 5 روز کاری میباشد .
با توجه به شبکه گسترده اداره پست امکان ارسال بسته ها توسط سوغات رضوی به تمامی نقاط ایران امکان پذیر خواهد بود .
توجه داشته باشید بسته های ارسالی از سوغات رضوی به آدرس هایی ارسال میشود که از قبل خود خریدار در پنل کاربری اعلام کرده است پس حتما در وارد کردن آدرس خود دقت کافی را داشته باشید و سعی کنید آدرس و کد پستی بصورت درست وارد شده باشد.
در صورت برگشت کالا توسط اداره پست به دلیل اشتباه بود آدرس و نبودن خریدار در آدرس اعلام شده ارسال مجداد شامل پرداخت هزینه از سمت خریدار خواهد بود.
بعد از ارسال سفارشات شما پیامکی به شماره موبایل اعلام شده توسط شما ارسال خواهد شد که در آن شماره رهگیری پست درج شده میتوانید از طریق وب سایت اداره پست به نشانی زیر بسته خود را رهگیری کنید که در چه مرحله و در کدام منطقه خواهد بود .
در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و … و وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیار مجموعه عطر رضوی نباشد، و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده مجموعه سوغات رضوی نخواهد بود.
سایت اداره پست جهت رهگیری مرسوله